Skip to content

Kariyer

.İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları Politikamız

Hedeflerini sürekli olarak gerçekleştiren, yetkinliklerini geliştiren ve sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanımızın etkili bir şekilde değerlendirilmesini ve gelişimini önceliklendiriyoruz. Onların gelişimini sağlamak ve kariyer planlaması yapmak önceliklerimiz arasındadır.

İnsan Kaynaklarımızın Misyonu:

Şirketimizin hedefleri ve stratejileri ile uyumlu olarak, İnsan Kaynakları alanındaki misyonumuz, çalışanlarımızın performansını değerlendirmek, gelişime açık alanları tespit etmek ve bu gelişime katkı sağlamaktır.

Bu konudaki temel ilkelerimiz şunlardır:

  • Ağasan Makina, en büyük değerinin insan kaynağı olduğuna inanan ve çalışanlarının gücü ve desteği ile başarı elde eden bir şirkettir.
  • Görevlerinin gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip kaliteli işgücünü işe alır.
  • Çalışanlarının yaratıcılıklarını kullanabileceği ve fikirlerini ifade edebileceği etkili bir iletişim ve motivasyon ortamı oluşturur.
  • Farklı bakış açılarını ve bilgi birikimlerini içeren katılımcı bir yönetim politikası izler.
  • Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimini önceliklendirir, sürekli öğrenmeyi ve büyümeyi destekler.
  • Çalışan performansını objektif kriterlerle değerlendirir, yüksek performansı takdir eder ve teşvik eder.
  • İş güvenliği ve iş sağlığı açısından güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturur ve sürdürmeyi amaçlar.
  • Çalışanlar için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izler.
  • Çalışanların maddi ve manevi haklarına saygı gösterir.
  • Çalışanlara her zaman en iyiyi sunmak için yenilikçi insan kaynakları uygulamalarını benimser.

İnsan Kaynaklarımızın Vizyonu:

İnsan Kaynakları vizyonumuz, şirketimizin değerlerini paylaşabilen, kişilik ve eğitim altyapısına sahip, değişime hızla uyum sağlayabilen, çok yönlü, sürekli gelişimi benimseyen, coşkulu, meraklı ve çevresiyle uyum içinde olan bireylerin oluşturduğu bir ortam yaratmaktır. Onları mutlu, verimli ve yaratıcı bir çalışan olmaları için gerekli olanakları ve ortamı sağlamayı hedefleriz.

Bu politikalar, yüksek yetkinlik düzeyine sahip bireylerin hem mesleki hem de kişisel gelişimlerini artırmalarını ve potansiyellerini en etkili şekilde kullanmalarını sağlamayı amaçlar. AĞASAN MAKİNA olarak, en iyilerin çalışabileceği bir ortamı yaratıyoruz.

.İşe Alım Süreçleri

Profesyonel uzmanlar tarafından ilham alın ve ilham verin


İşe alım sürecimiz, doğru adayın uygun pozisyonla eşleştirilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Açık pozisyonları, Ağasan Makina veri tabanı, kariyer portalları ve bireysel başvuruları değerlendirerek incelemekteyiz. Adaylar, ardından ilk görüşmeler için davet edilmektedir.

İnsan Kaynakları Departmanı ile yapılan ilk görüşmenin ardından uygun bulunan adaylar, pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak dikkat testleri, genel yetenek testleri, yabancı dil sınavları, kişilik envanterleri ve vaka çalışmaları gibi çeşitli değerlendirmelerden geçebilirler. Kısa liste haline gelen adaylar, ilgili bölüm yöneticileri ile görüşmeler yapma fırsatı bulurlar.

Bir aday bölüm yöneticisi tarafından onaylandığında, referans kontrolleri ve ücret görüşmeleri gerçekleştirilir ve nihayetinde resmi bir iş teklifi sunulur.

İş teklifini kabul etmeleri halinde adaylar işlerine başlarlar. Göreve uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla oryantasyon ve İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) eğitimleri sunmaktayız.

.Başvurular

Ekibimize Katılın

Dinamik ekibimizin bir parçası olmaya hazır mısınız? Ağasan Makina, deneyimli profesyoneller ve hırslı stajyerler için heyecan verici fırsatlar sunuyor. Bizimle katkıda bulunmak, öğrenmek ve büyümek isteyen tutkulu bireyleri arıyoruz.

Kariyerimizin başlangıcını yapmak veya kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak istiyor musunuz? Şu anda açık iş pozisyonlarımızı ve staj programlarımızı keşfedin. Hayal ettiğiniz kariyer sadece bir tık uzağınızda olabilir.

Kariyerinizde bir sonraki adımı atmak için hazır mısınız? Şimdi başvurun ve birlikte geleceği şekillendirelim.

Size yardım etmeye ve sorularınızı

cevaplamaya her zaman hazırız

AĞASAN Makina Logo Gray
Since 2003

2023 Ağasan Makina.  Bütün Haklar AĞASAN MAKİNA Saklıdır.

BURSA

NOSAB Minareliçavuş Mah. Makas Sokak

No:1-3 Nilüfer / BURSA

Bizi Takip Edin:

Eposta

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Designed By KeenStudio.